Jdi na obsah Jdi na menu
 


Objevy

Příspěvky

Něco málo televizního zločinu

24. 10. 2008

Obrazek"Lidé si obvykle čistí opačnou stranu dásní, než je jejich dominantní ruka. Proto by měla padat z těch schodů na opačnou stranu", řekl Robert Goren.

Jelikož takových průpovídek má v každém dílu Zákona a Pořádku velkou spoustu, domnívám se, že je asi nejchytřejším detektivem ve světě televizních krimi. Nerad bych však ukřivdil tučným německým vyšetřovatelům se psy a proto jej, pro korektnost, nazvu jen mým oblíbeným..

Proč jsou vlastně ti američtí tak nechutně chytří ? Čtěte v celém příspěvku

 
Celý příspěvek | Rubrika: Objevy | Komentářů: 3

Několik postřehů z volební obálky

10. 10. 2008

ObrazekO politiku jsem se přestal zajímat, jakmile souběžně s televizními zprávami začali vysílat seriál Simpsonovi. Nicméně, když jsem včera obdržel svoji modrou obálku, napadlo mě, rozhodnout se letos opravdu důkladně..

Hlasovací lístky jsou docela humorný plátek a myslím, že by je strany měly pro obveselení svých voličů vydávat častěji.. Ale zásadní otázka se nadále vznáší ve vzduchu

Losnu nebo Mažnáka ?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Objevy | Komentářů: 2

Špatný den pro Tunu

6. 10. 2008

ObrazekJestli byl někdo z televizních reportérů kdy cílem mého neodůvodněného posměchu ; byl to Jan Tuna. Tento reportér se pokoušel vztyčit padlý prapor zuřivé české žurnalistiky a nejspíš právě pro způsob, jakým jej tyčil, byl postupně přeřazován až na nejnižší, bahenní úroveň zpravodajství. Natáčel vstupy ze soutěží krásy a novorozená mláďata v zoologických zahradách.  

Spravedlnost, ač mohutně utlačována, si však ale našla svoji cestu na světlo, přímo do obličeje Jana Tuny. Více krve v celém příspěvku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Objevy | Komentářů: 0

Jednou budu ...

18. 9. 2008

ObrazekZcela nezávisle na Anushce jsem se i já dnes střetl v autobuse s malými dětmi. Byl to střet nesmírně poučný a myslím, že my, semletí předsudky, možnostmi, představami našimi i našich rodičů, bychom mohli jen závidět. Vlastně to bylo poprvé, kdy jsem v hromadné dopravě seděl na dvojsedačce ve třech. Malí předškoláci mi udělili lekci v tom, jak se maluje budoucnost... Ćtěte v celém příspěvku
 
Celý příspěvek | Rubrika: Objevy | Komentářů: 0

Na co jezdíte ? .. Bioplyn nebo čáp ?

11. 8. 2008

ObrazekZdroje na této planetě se dělí na obnovitelné a ty, s nimiž se jedná jako by byly taky obnovitelné. Ropa patří do skupiny druhé.. Ropy je zřejmě ještě dost, ale nevíme kde. Ví to jen J.R Ewing, Bobby Ewing a všichni ti zpropadení arabší shakeové.(?). Zatímco Dánové, Nizozemci, cyklisté, ekologové a tělocvikářka Erna jezdí už roky do práce na kole, zbytek světa se zmůže na pouhé fňukání směrem k cenám benzínu. Proč nás ale nezajímají jiné ceny ?

V celém příspěvku naleznete malé zamyšlení původně od Dana Arielyho a já vám zase povím o zlomovém vynálezu pro budoucnost..  Doufám, že tento příspěvek ocení i někdo jiný než řidiči, kterým firma neplatí benzín..

 
Celý příspěvek | Rubrika: Objevy | Komentářů: 2

Martova voda

5. 8. 2008

ObrazekVčera byly učiněny dva ze zlomových objevů ve výzkumu vesmíru.. Zprávy o obou máme k dispozici pouze zprostředkovaně, v digitálním záznamu družic a jiné pokročilé techniky.

Prvním člověkem, který je stejně jako Velká čínská zeď vidět z oběžné dráhy, je Daniel Nekonečný. Druhým a o poznání zanedbatelnějším poznatkem je objev vody na Marsu, našem chladnějším rudém bratru..

Úspěch sondy Phoenix však vyvolal ve světě vědy plamenou diskusi, týkající se možných následků existence vody na této planetě. Jaké následky to budou ? Však my už je dobře známe.. V celém příspěvku uvidíte proč..

 
Celý příspěvek | Rubrika: Objevy | Komentářů: 2

O nakupování, létání a žlutě ošitých botách..

29. 7. 2008

ObrazekNakupování moc rád nemám. Váže se k němu několik věcí, které jsou nepříjemné pouze mě, ale taky několik věcí, které jsou nepříjemné všem lidem na světě. V celém příspěvku se dozvíte, zda byl Dr.Martens, slavný výrobce bot, skutečně doktorem, jak je to s nakupováním a také uvidíte, že lidé s malou výpomocí mohou létat..

 
Celý příspěvek | Rubrika: Objevy | Komentářů: 0

Adios

6. 7. 2008

Obrazek

Pan Medvěd, já a Anushka zítra odjíždíme užít si trochu světa. Letos to bude Španělsko a možná i něco jiného. Jediné, co my tři máme opravdu společného je jízdenka do Barcelony a chuť nevrátit se do konce července. Celý můj pokoj se na tři týdny stěhuje do batohu, má postel bude žárlit na spacák a kdyby měl můj žaludek nohy, určitě by před přívalem improvizované stravy utekl..

V celém a na několiko dní posledním příspěvku se dozvíte jak to vypadá, když se člověk balí na cestu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Objevy | Komentářů: 2

Opravdu široký sortiment

31. 5. 2008

ObrazekKaždá průměrná domácnost byla pod tlakem pokroku alespoň jednou nucena uvažovat, jaký koupí spotřebič. Spotřebič je přesně ta věc, se kterou lidé postupně tráví stále větší část života. Chlapi s televizí, vrtačkou a ledničkou a ženy s mixérem, pračkou, žehličkou, myčkou a vibrátorem.. Mít doma spotřebiče stejné značky nejen snižuje nutnost držení 10 ovladačů na polovinu, ale také je to pěkné..

Firmy Liebherr a Caterpillar se rozhodly, že vyhoví zákazníkům a budou pro ně vyrábět sortiment ve velké šírce. Bohužel však zatím začínají pouze z obou krajních bodů. Firma Catepillar vyrábí bagry a boty, firma Liebherr bagry a ledničky.

 Jaké z toho plynou výhody ? Vězte v celém příspěvku. (Prosím čtenáře, aby se nepokoušeli sníst jídlo z ledničky na obrázku, je to pouze ilustrační jídlo)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Objevy | Komentářů: 2

Co říkáte teď, kapitáne Pisoáre..

11. 5. 2008

ObrazekPřestože jsem již, v dávných temných počátcích mých stránek (bylo to v říjnu) jeden toaletní příspěvek uveřejnil, myslím si, že informace z této místnosti jsou hodny další popularity. Vede mě k tomu nedávná otázka jednoho z mých kamarádů : "Jak je možné, že voda v toaletní míse si drží stále stejnou hladinu ?" . A také zmínka Honzy Slámy o tom, že v luxusním amsterodamském hotelu byl toaletní papír pouze jednovrstvý, avšak potištěný listy marihuany..

Další zajímavosti jako obvykle, v celém příspěvku.. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Objevy | Komentářů: 2