Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napomádovaní hoši ze západního

14. 9. 2008

Nemám rád když se míchají jablka a hrušky. Nejen proto, že nás to učili ve škole, mi vadí, když se všechno plete, páté přes deváté, když mi zmrzlinářka nabídne míchanou zmrzlinu nebo když si lidé do vína lijí coca colu. Moc mě nebavily slavné duety ani hudba, která se snaží kombinovat prvky z celého světa. Věci jsem měl raději čisté, takové, jaké byly původně, než do nich někdo začal šťourat.. Dokud jsem včera několik vteřin před usnutím neslyšel zábavnou smíchaninu sladkého Johna Travolty s Olivií Newton John spolu s tvrdými a odbojnými rappery Snoop Doggem a Dr.Dre.. Pomáda versus Nahotinky v klubu, drahé řetězy a šampaňské ..

Snoop Dogg ve své pasáži zpívá přibližně o tomto :

Hej poslyšte saláti, z lehké ženy vzešlý Snoop Dogg je zpět ta da dada

Černý spoluobčane, zažehni svoji cigaretu,

Ostatní tmaví dealeři to v tomto podniku vzdávají ta da dada

Zakouřím si, napiji se, nasadím si své řetězy, ta da dada

Všechna děvčata by se měly svléknout, ta da dada

a nechat se obšťastnit ode mne a mých souputníků zezadu ta da dada

Jistě sami poznáváte Cimmrmannovu konstantu "dýja dýja dá", pouze v povrchové úpravě.. Zatímco Olivia Newton John odpovídá chrabrému Snoop Doggu toto :

Měl by ses raději vzchopit, neboť já potřebuji muže..

Který mě uchová ve spokojenosti ...

Čímž chce, žřejmě naznačit, že pro obšťastnování z jakékoli strany ji není Snoop Dogg vyhovujícím kanditádem.Načež Snoop Dogg nechává promluvit svého přítele, zjevně akademika, Dr. Dre. Ten praví :

Napiji se, zakouřím si a odeberu se domů s něčím k obcování

Zjevně tedy dává slečně Olivii na vědomí, že o její přízeň a její srdce (k němuž ona musí být pravdivá) nemá nejmenší zájem a hned jakmile dostane spolek svých černých přátel do Century Clubu, bude mít všeho, jakož i lásky, hojnost. Zde je patrné, že ačkoli se skladba nese v jásavém duchu, jedná se ve skutečnosti o velkou tragédii..

Stejně si ale myslím, že si zatančit na Andělský mashup nepůjdu ..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(kubesh, 17. 9. 2008 22:29)

Cely je to smesny, ale urcite na tom vydelali spoustu dolacu. este tam melo bejt vic zenskejch a poradny retezy a gheto kary a asi bych nevydrzel a sel si hned koupit original DVD i s klipem:)

Och..

(Honza, 15. 9. 2008 10:49)

děkuji ti, zachránil si reputaci těchto zašlých stránek :-) .. No, chtěl jsem udělat malou exkurzi do světa náročných rappových textů. A hlavně mi přišlo směšný to jak rappujou to toho pomádového rytmu ..

muhehe

(kubesh, 15. 9. 2008 10:13)

Tak hiphaphopaky sem tady necekal, ale tohle je fakt smesny:D
Musel sem ti sem neco napsat, bylo mi lito, ze ti nikdo nepise komentare.:)