Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bill Manny Bailey

24. 1. 2008

ObrazekBill jako nadšený a nadaný hudebník bez potřebné vážnosti zaujal svého učitele hudby na střední škole natolik, že kantor nadějnému dítku doporučil pokusit se o konkurz na London College of Music, kde by do něj potřebnou vážnost pravděpodobně docpali. Bill pocítil jistou šanci závratné kariéry, ovšem byla to zřejmě představa doživotního vysedávání v orchesřišti, který jej nakonec donutila účast v dalších kolech konkurzu odmítnout. Bill ve výpovědích tvrdí, že namísto toho nastoupil na Bovington Gurney School of Performing Arts, o jejíž existenci není nikdo dosud výrazně přesvědčen. I přesto je dnes Bill, jak se můžete níže přesvědčit hudebníkem s klasickým vzděláním a podle všeho i vlastním stylistou. Vynalezl několik hudebních žánrů, které soustavně prohlubuje.

Bill má mimojiné zálibu v mlžení ohledně svého dětství, a popravdě řečeno jakékoli minulosti. V roce 1996 se prohlásil nejlepším francouzským hercem a mezi zaměstnání, která předcházela jeho Stand Up komediím, řadí tento profesionální pošuk například : podomního prodejce, varhanistu v krematioriu, doprvod jasnovideckému psu apod..

 O své rodné jméno (Mark) definitivně přišel, jakmile zjistil, že existuje píseň "Want You Come Home Bill Bailey". Skladbu se bravurně naučil na kytaru a později uznal za zbytečné mít jméno, které nemá žádná ústřední postava jakékoli písně. Jméno Bill mu tedy zůstalo..

Viz více www.billbailey.co.uk

Nyní se podívejme na Billovu přednášku o vlivu Cockney (Londýnské) Music na díla několika světových klasiků..

Posléze slibovaná hudební přednáška o siréna zahraničních ambulancí s vynikající francouzskou tečkou..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář