Jdi na obsah Jdi na menu
 


Česká Republika, První země na měsíci

10. 2. 2012

Po předchozích diskusích s mým týmem poradců (házenkářské družstvo Slavia Plzeň), jsme hned z počátku identifikovali základní programové priority a jevy, které mohou náš (můj) úspěch zcela znemožnit. Jsou to následující :

  • (+) Česká republika stane jako první na povrchu měsíce. Nedostatek profesionálních hvězdoplavců nahradíme přemírou lidí, kteří jsou ochotni se ke kosmonautice soustavně teoreticky vyjadřovat v hospodě.
  • (-) Kandidatura kohokoli z tria Gott, Bartošová,Wabi Daněk, neboť všichni mají své věrné fanoušky, kteří za nimi půjdou až na konec světa
  • (+) Propisky nashromážděné na Pražském hradě hodlám rozeslat zpět, v případech, kde to bude možné, roztavit na drahé kovy
  • (-) Budu nucen vyhostit několik desítek lidí časně po nástupu do funkce (věstci, vesmírní lidé, psychotronici a finanční poradci)
  • (+) Je pravděpodobné, že budu jezdit na oficiální návštěvy do zemí, kde je hezky a čerpat inspiraci pro život v České republice právě tam. Nedostatek vlastních zdrojů banánů, divokých šelem a plazů je natolik tíživý, že lidé přestali zcela trávit čas venku. Cíleným dovozem a vhodnými zásahy do genetické skladby jablek, koček a mloků by se měla situace rychle obracet k lepšímu.
  • (-)  Bod výše zřejmě zhorší naše politicko-ekonomické vztahy s Ruskem, a nejsem si zcela jist že nové vazby na karibských ostrovech budou ku prospěchu našim exportérům oceli, automobilů a ethno zlatých mávajících koček.
  • (-) Pokud se ke kandidatuře rozhodne i můj kamarád Kubeš, bude mé počínání vnímáno jako kořistnické a bratrovražedné. Navíc Kubeš umí dělat smutné oči potřebného a aktivní na facebooku, což mu obojí dává jisté počáteční zvýhodnění.
  • (+) Hradní stráž se bude těšit uvolněnému kodexu. V praxi to znamená, že jim bude dovoleno výslovně otravné turisty krátce, diplomaticky udeřit pažbou.
  • (+) Praha přestane užívat statut hlavního města. O tento titul se budou každoročně ucházet města jiná. Kvalifikační proces bude dvoukolový, z nichž kolo první bude zcela určitě běh starostů obcí na krátkou vzdálenost s lžící a ping-pongovým míčkem. Kolo druhé, ač nad tímto nepanuje v našem volebním týmu jednota, bude obnášet klání vybraných starostů v AZ-kvízu. Kombinace potřebné tělesné zdatnosti a intelektu zabrání tomu, aby na postech starostů začali usedat profesionální sportovci a důchodci.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář