Jdi na obsah Jdi na menu
 


Now Gimme The Real Thing !

14. 1. 2008

Kevin Spacey ve snímku "Beyond The Sea" ztvárnil postavu populárního zpěváka tehdejší doby, Bobbyho Darina. Film vypráví životní cestu talentovaného hudebníka a celý příběh je proložen velkým množstvím klasických jazzových standardů. Bobby ve své cestě na vrchol míjí Franka Sinatru, Raye Charles nebo třeba Tommyho Kipura. ObrazekKevinu Spaceymu zdárně sekunduje skupinka legend filmového plátna v čele s Johnem Goodmanem a Bobem Hoskinsem. V roli jeho družky Sandry Dee vystupuje spanila plavovláska Kate Bosworth a ti z vás, kteří mají zálibu i v současném jazzu určitě nepřehlédnou postavu Dicka Behkeho, kterého kvůli náročným klavírním výkonům zahrál vynikající muzikant Peter Cincotti.

Ikdyby vás celkový příběh nezaujal, který uznávám má klasické hollywoodské schéma, co vám rozhodně vezme dech, je zhudebněný dech Kevina Spaceyho, který Obrazekbez mrknutí oka servíruje slavné "Beyond The Sea", "Mack The Knife", "Splish Slash" jakoby byl samotným Bobby Darinem.

Bobbyho doprovází jeho anabází jeho vlastní dětské já, polemizující s vycházející hvězdou o věcech, které jako dítě nikdy neměl rád nebo nikdy nechtěl.

Ale dosti řečí, "Now Gimme a Real Thing"

Poslechněte si "Beyond The Sea" nejdříve od Kevina Spaceyho.

 

A nyní od Bobbyho Darina....

 

Jednu verzi nazpíval i můj osobní antifavorit Robbie Williams.. Ale myslím, že se bez ní pro dnešek obejdeme..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář