Jdi na obsah Jdi na menu
 


Když slunce zabije měsíc

23. 3. 2009

Poslední týden se v Holandsku, zemi zaslíbené pro všechny, kteří mají rádi civilizaci, věnuju rozjímání. Zabere to spoustu času a tak jsem si pomalu ani nevšiml, že se blížím polovině svého pobytu tady. Můžu slíbit, že ta předchozí byla ta horší ..

Poznal jsem, že skoro celé Holandsko je propletené silnicemi, podél nichž neustále něco je. Jen těžko se vyhnete setkání s lidmi a jejich výtvory. Žádný opuštěný palouk u lesa, kde můžete nerušeně hledět do kraje.. Možná jsou na jihu, což zjistím o Velikonocích, kdy nechám kolo odpočívat ve stáji a pokusím se propašovat se do Belgie jen za pomocí kartonových cedulí popsaných fixem..

Ale dosti zeměpisu, zpět k hudbě. Sun Kil Moon, o nichž nevím vůbec nic, uvádějí své album April (ano, duben) písní Lost Verses. Neznám moc desetiminutových písniček, tak, snad nejste ve spěchu. Ale, to byste zřejmě nebyli tady ..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ale

(Honza, 30. 3. 2009 21:33)

taky bych nikdy netušil, jak se mi zabitý měsíc bude líbit .. na tvé stránky jsem se zkoušel dostat asi ze tří míst, ale vždycky mi to řekne, že jsou blokované administrátorem.. mocný černokněžník tenhle administrátor ..
jinak neměj obav, i tato stránka se těší úpadku :)

Stránka,

(Anushka, 30. 3. 2009 20:13)

ze které na ty moje po dvou měsících někdo přišel (ano, tato) je příjemnější, než jsem čekala. Přineste mi někdo polštář!