Jdi na obsah Jdi na menu
 


Od té doby ..

15. 8. 2008

Ne všichni, kteří se podívají do celého příspěvku se vždy podívají na video v úvodu. Myslím, že tentokrát Vám, kteří z jistých a dokonale vašich důvodů na videa nekoukáte, budou chybět vodítka.. Na youtube i mezi mými kamarády, kteří Since I Left You slyšeli, proudí diskuse. Z velké části je jejich náplní neshoda v tom, co si vzít z klipu.. Horníci se dostávají z podzemí a jen jeden z nich najde odvahu, která převáží jeho stud před porotou. Pustí se do tance s dívkami, zatímco druhý jen posmutněle přihlíží a přemýšlí, proč není on ten, kdo se dokáže takhle odpoutat.. Pro mě osobně je to silný moment a podle komentářů, které na youtube čtu, nejsem sám, kdo se cítí pohnutý poté, co klip shlédne.. Postrádajíc klip, poslechněte si daší srdcovku. Two Hearts in 3/4 Time

;

Seskupení The Avalanches je opředeno malým tajemstvím. Nikdy jsem se nepídil po tom, kdo Avalanches jsou, protože jsem si jistý, že by mě zjištění zklamalo. Skupina vydala jediné studiové album a pokud vím, neměla ani jeden jediný koncert..

Myslím, že patří do skupiny hudebníků, kterým se říká bedroom producers.. Mé domněnky jsou však vždy vhodné jen pro mě. The Avalanches zase nejsou tak tajemní, přestože nemají oficiální internetové stránky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář