Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tvůj táta sem vozil mlíko

25. 12. 2009
Na Štědrý den obvykle večer nikam nechodím. Odpoledne na náměstí potkám Mauleho, malého Mauleho, Ondru Vyčítala, Markétu a někdy taky spoustu lidí, od nichž mám pozdravovat tátu.
Včera jsem si své malé pravidlo nevyčítal ani v nejmenším. Přestože maminka ze mě stále i po letech bídné sebekázně a osobní hygieny chce mít mladého navoněného podnikatele, byl to moc hezký večer ; na nic tíživého jsem nemyslel, papír jsme recyklovali, sestra nebyla pod hromadou mladistvého oblečení vidět a tatínek některé své dárky opět rozmontoval na malé součástky, které později nemohl dát dohromady.
Nicméně o největší pozdvižení se zasadil Gordon Summer .. Tatínek po každé písni u televize tleskal, osočil harfistku ze sexuálních tužeb vůči Stingovi a sám si dělal zálusk na houslisku Kathryn z Newcastlu..
Nevěděl jsem, že Sting umí takhle zpívat. Zima je melancholické, ztěžklé období plné smyčkovitého přemýšlení, nevyřešených otázek a přesně takové je album If On Winters Night. Záznam z úvodního koncertu dávali včera na dvojce.. Další ukázka je The Snow It Melts the Soonest a vypráví o tom, tajícím sněhu, větru a mladých ženách .. což jsou témata veskrze zimní.. ikdyž původně byla o větru, tajícím sněhu a mladých mužích

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář