Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Tvůj táta sem vozil mlíko

25. 12. 2009
Na Štědrý den obvykle večer nikam nechodím. Odpoledne na náměstí potkám Mauleho, malého Mauleho, Ondru Vyčítala, Markétu a někdy taky spoustu lidí, od nichž mám pozdravovat tátu.
Včera jsem si své malé pravidlo nevyčítal ani v nejmenším. Přestože maminka ze mě stále i po letech bídné sebekázně a osobní hygieny chce mít mladého navoněného podnikatele, byl to moc hezký večer ; na nic tíživého jsem nemyslel, papír jsme recyklovali, sestra nebyla pod hromadou mladistvého oblečení vidět a tatínek některé své dárky opět rozmontoval na malé součástky, které později nemohl dát dohromady.
Nicméně o největší pozdvižení se zasadil Gordon Summer .. Tatínek po každé písni u televize tleskal, osočil harfistku ze sexuálních tužeb vůči Stingovi a sám si dělal zálusk na houslisku Kathryn z Newcastlu..
Nevěděl jsem, že Sting umí takhle zpívat. Zima je melancholické, ztěžklé období plné smyčkovitého přemýšlení, nevyřešených otázek a přesně takové je album If On Winters Night. Záznam z úvodního koncertu dávali včera na dvojce.. Další ukázka je The Snow It Melts the Soonest a vypráví o tom, tajícím sněhu, větru a mladých ženách .. což jsou témata veskrze zimní.. ikdyž původně byla o větru, tajícím sněhu a mladých mužích

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář