Jdi na obsah Jdi na menu
 


Best Boy - Nejlepší chlapec

1. 12. 2007

Abych vše uvedl na pravou míru. Best boyové, tedy nejlepší chlapci jsou vlastně dva. Z čehož jeden je elektrický (Best Boy Electric) a jeden je bez napětí (Best Boy).

Odlišnosti mezi posláním obou nejlepších chlapců jsou takřka stíratelné, tudíž vysvětlíme vše pouze na jedniném příkladě. Nejlepší chlapec je již od začátku podvrh, kdyby byl nejlepší, rozhodně by stál ve výčtu titulků alespoň před kaskadérem, popřípadě blíže režiséru či kameramanovi. Kromě oněch zmíněných má našeho nejlepšího chlapce na starost i pán s tajemným jménem  Key Grip nebo Gaffer. Nikdo neví co takový Key Grip nebo Gaffer jsou, ale každý z nich před natáčením obdrží po jednom nejlepším chlapci,  s nimiž mohou nakládat dle libosti i sexuální orientace (odtud tedy název nejlepší chlapec, případně chlapec pro všechno). Nejlepší chlapci jsou zoodpovědni za běh věcí, na které velký Key Grip nebo velký Gaffer nemají čas nebo je prostě dělat nechtějí. V praxi to pak vypadá tak, že Key Grip a Gaffer popíjejí koktejly z tropického ovoce v baru a Best Boy se může strhnout, aby drobné leč nezanedbatelné procesy proběhly v ten správný čas....

Obrazek

Aby se nezdálo, že Best Boy je z celého štábu ten nejvytíženější nebožák, osvětlím vám existenci Best Boyových podřízených, kteří jsou zjevně potomky Key Gripa, poněvadž nesou název Grip. Gaffer je v tomto případě zřejmě impotentní. Takových Gripů může být nespočet, ale většinou jsou dle anglické terminologie pouze "a few".S takovými Gripy si můžýe náš Best Boy naložit dle uvážení.. Pokud jich ale znehodnotí příliš, musí celou práci oddřít sám. Co on ale vlastně má za práci?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář