Jdi na obsah Jdi na menu
 


How I Met Yo landa ..

24. 12. 2009
Asi nejlepší je můj každoroční předvánoční pocit bezradnosti. Myslím, že když tak vždycky s tužkou sedím nad "dopisem ježíškovi", který sestra vyvedla ve řvavých barvách a tápu o tom, co bych vlastně chtěl, nedochází mi, že takhle to má být..
Když váháte nad jídelníčkem, je jasné, že nevíte co sníst. Ale když váhám nad dopisem ježíškovi, a nevím co chtít, je to dobrý pocit, a to nejen proto, že nezdržuju číšníka.

Obrazek

Na snímku Yolanda v budce

Je fakt, že kromě přání o čepici s bambulí bych letos ježíškovi poslal nějaký dopis emocionálních přání, ale dostávat takové věci pod stromeček by bylo asi příliš pohodlné.
Od Yolandy jsem dostal tři polystyrénové koule, které vybojovala v úterý v Andělu.. Myslím, že polystyrén se v divoké přírodě v takovém tvaru často nevyskytuje, takže je to něco jako polystyrénový bílý jednorožec..

Kromě toho jsou letošní Vánoce ukázkovým příkladem komunikačních šumů v naší domácnosti. Tatínek díky naší brilantní domluvě dostane dva kusy, dva stejné kusy Alpského motorkářského průvodce, dále již v tento moment jsou různě po domě poschovávány desítky čepic s bambulí a na některé DVD tituly se budeme moci dívat paralelně..
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář