Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kam jezdí na dovolenou bakterie?

15. 10. 2007

Většina lidí, dotazovaná na pravděpodobný výskyt bakterií, umístila tyto nevinné tvorečky na peníze. Dává to smysl, vždyť peníze mají všichni rádi, rádi se jich dotýkají a mazlí se s nimi, staví komínky z mincí a balíčky převazují gumičkami. Že by si však stejně rádi myli ruce, se tvrdit nedá a tedy proč by peníze neměly být plné bakterií. Ale cože? Peníze jsou čisté (vždyť praní peněz je neméně oblíbená společenská disciplína), a po květoucích koloních bakterií není ani památky.. Hygieničtí specialisté testovali výskyt Top 7 českých bakterií (něco na způsob tenisového žebříčku) na všech možných i nemožných místech a došli k alarmujícímu zjištění.

Obrazek

Nejrozvinutější velkoměsta bakterií jsou, světe div se, i ty Arnolde se div, jsou v posilovnách. Přání, aby se pod kůží tu a tam převaloval nějaký ten sval, má, nebo alespoň někdy měl poměrně velký vzorek mužů a v současnosti i žen, jejichž přáním spíše bývá, aby se jim pod kůži nepřevalovalo raději vůbec nic. Naprostou vyjímkou jsou studenti filosofické fakulty, kteří celou tuto debatu považují za směšnou, abych se vyjádřil správně irelevantní. A ve výsledku se jim není co divit.. Ale zpět k bakteriím. Bakterie se od standartní buňky liší krom několika chybějících nebo modifikovaných organel i svou sexuální nevázaností. Bakterie nemusí trávit dlouhé hodiny sváděním nebo koketováním v baru, jednoduše si udělá hezký večer a spáří se sama se sebou (mezi lidskými druhy je toto možné pouze v chlapeckých kapelách). Tím pádem máme bakterie dvě. Radost z vlastního dvojníka přináší další radost a ta zas přináší další dvojníky.  Zahřáté záhyby lidské kůže, tím více pak, pokud jsou tyto záhyby nasoukané v těsných cvičebních úborech, poskytují pro výše zmíněnou radost bakterií příhodné podmínky a není se co divit, když se krom cvičenců  v posilovnách nacházejí gigantické kolonie rozradostěných bakterií. A co teprve když se bakterie před samotným cvičením posílí proteinovým koktejlem.

O následcích, jaké může krom případných svalů přivodit pravidelná docházka do posilovny se můžete zamyslet sami. Při přemýšlení také doufejte v to, že bakterie nepřijdou na to, co jsou to anabolické stereoidy..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář