Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyhoďme ho z okna ven

4. 3. 2009

Vím, že IKEA je jedním z pionýrů v designu nákupního prostředí, a že to její zákazníky doslova svádí zabydlet se přímo v prodejně, ale s tímhle nápadem prostě její manažeři zaváhali.. Spojit výběr nábytku s příjemnou procházkou pod otevřeným nebem se tak poštěstí všem, kteří dnes ve středu vyšli do ulic Arnhemské čtvrti Presikhaaf.

ObrazekNa chodníku si můžete za nějakých 200metrů zařídit s trochou fantazie a zanedbané hygieny celý byt. První týden našeho pobytu v Arnhemu se nesl v duchu lovu na gauč. Jelikož někteří mí spolužáci nemohou vskutku bez gauče přežít déle než čtrnáct dní, došlo i na gauče znečistěné od všemožných chlupů, gauče rozpůlené, a v neposlední řadě i na gauče, které nebohý majitel jen vyndal ven k čištění v nesprávný den ..

Jinými slovy se tím přiznávám k tomu, že velká většina komfortního vybavení mého studentského útulku pochází od mých sousedů. Při minulé defenestraci, kdy byly pravda předměty ještě nepatrně omrzlé, jsem si pořídil křeslo na balkón, aby mé letní rozjímání tamtéž dosáhlo nevyššího stupně zahálky. Dnešní odpoledne bylo neméně příznivé. Než svoji zánovní televizi zprovozním, bude to ještě nějaký čas trvat .. Přesněji, bude to trvat do té doby, než se při příští defenestraci obejví u jedné z popelnic televizní anténa..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář